PROTEZ SAÇ SİPARİŞİ VERİLEBİLİR Mİ?

PROTEZ SAÇ SİPARİŞİ VERİLEBİLİR Mİ?

11 Ekim 2017 0 Yazar: Lorem Ipsuma

Protez saç, saç olmayan bölgeye özel bir solüsyon yardımı ile yapıştırılan saç demektir. Dönem dönem bakımı yapılması gereken kişiye özel olarak uygulanan bu yöntem cerrahi müdahale gerektirmediğinden son dönemlerde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.
Protez saç sipariş verilebilir mi? Elbette verilebilir, ancak bazı şartları var. Kişiye özel olarak hazırlandığı için sizinle ilgili bazı bilgilere sahip olunması gerekiyor. Saç analizinizin yapılarak, öncelikle dökülmenin sebebi ve kurtarılabiliyorsa kendi saçınızın kurtarılması gibi.
Protez saç siparişinizde cinsiyetinizin de çok önemi var. Saç dökülmesi bayanlarda erkeklere oranla daha çok ve sık yaşandığından bu faktörün de göz önüne alınması gerekir.
Yaşam tarzınız, cilt yapınız, saç durumunuz, istediğiniz model ve tabiki bütçeniz… Bunların hepsi siparişlerinizde önemli etkenler olacaktır.
Saç siparişinizi gerekli incelemeler yapıldıktan sonra vermeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır. Sonraki aşamada işbirliği içerisinde olmanız, bakım yaptırabilmeniz ve saçınızın ömrünü uzatabilmeniz için bu şekilde sipariş etmeniz daha doğru olacaktır. Ancak sağlık durumunuzda bir sıkıntı yoksa ve daha önce en az bir kere protez saç kullandıysanız, yani cildinizin tipinizi biliyorsanız, kullandığınız protezinizin özelliğini biliyorsanız ve kafanızda istediğiniz modeli oturttuysanız sipariş vermenizde hiçbir sıkıntı yoktur.
Protez saç siparişi verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişin süresi 6 ile 8 haftadır. Ekstra özellik isterseniz bu siparişinizin her özellik için iki veya iki buçuk ay süreceğini söyleyebiliriz.
Çok acil durumlarda ise siparişinizin fabrikasyon ürünü olan protez saçlardan temin edilebileceğini belirtelim. Siz talebinizi belirtirsiniz, ellerinde hazır olan protez saçları gönderirler. Saç duruş şekli, kafa yapısı, saçın rengi, ölçüsü ve yönü gibi özelliklerini belirtirsiniz hemen temin edilir ama tabiki birebir size özel yapılan saç gibi durmaz başınızda.
Başlangıçta kaç adet sipariş vermeliyim derseniz ilk etapta bir tane yeterli olacaktır. Eğer memnun kalırsanız ilerleyen zamanlarda aynı özelliklere sahip üründen bir tane daha sipariş edebilir dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Bu da hem bakım için harcadığınız zamanı kısaltır hem de kullandığınız protez saçın ömrünü uzatır. Size de bunun keyfini çıkartmak kalır.