PROTEZ SAÇ SİPARİŞİ UCUZ MU?

PROTEZ SAÇ SİPARİŞİ UCUZ MU?

11 Ekim 2017 0 Yazar: Lorem Ipsuma

Protez saç, saçı olmayanların veya istediği saç yoğunluğuna sahip olmayanların tercih ettiği kişiye özel olarak hazırlanan bir üründür.
Protez saç, kişiye özel hazırlanmakla birlikte toptan olarak üretilenleri de bulunmaktadır. Bu sizin cilt özelliklerinize, cilt ve saç deri yapınıza, cinsiyetinize, saç olarak kendinizde ne görmek istediğinize ve en önemlisi buna ayıracak olduğu bütçenize göre değişir.
Protez saç siparişi vermek ucuz mu değil mi diye tartışırken sizin ne istediğinizi bilmeliyiz. Peruk mu, protez saç mı yoksa saç ekimi mi istiyorsunuz. Öncelikle bunu bilmeli ve ona göre sipariş vermeliyiz.
Protez saç 300 TL ile 1500 TL arasında değişmekle birlikte sipariş verdiğiniz yere ve talep ettiğiniz özelliklere göre değişecektir. Ancak verdiğimiz rakamların çok üstünde veya çok altında farklı rakamlarla karşılaşmazsınız. Peruk benim işimi görür derseniz ki sağlık açısında ne kadar zararlı olduğunu söylemeye gerek duymuyorum 20 liraya da bulursunuz 1000 liraya da. Saç ekimi ise çok çok farklı bir durum. Bu daha maliyetli ve cerrahi bir operasyon gerektiren işlemdir. Daha kalıcı olmakla birlikte tercih sizin elbette.
Protez saç sipariş vermek ucuzdur diyemiyorum ama pahalıdır da diyemiyorum. Piyasanın çok altında bir yerden sipariş verebilirsiniz. Ama sonuçlarını pahalı ödersiniz. Piyasanın çok çok üstünde alırsanız maalesef kandırılmışsınız diyebilirim. Şu da bir gerçek. 300 TL ye aldığınız bir üründen 1500 TL lik performans ve dayanıklılık bekleyemezsiniz.
Kalitesini pahası ile ölçmeyin elbette. Ortalama bir bütçeyle istediğiniz saç protezine ulaşabilirsiniz. Ve bu emin olun daha uzun ömürlü olacaktır ve daha “sizin saçınız” gibi hissettirecektir. Böyle bir duygu için de sanırım pahalı mu ucuz mu diye bakılmaz değil mi? Kazancınızla ve ayırdığınız bütçeyle alakalı olarak protez saç sipariş etmek orta halli her insanın yapabileceği bir şeydir diyebilirim sadece. Bu protez saçın da ortalama iki sene süre ile dayandığını ve alacağınız ürünlerle da ömrünün uzadığını belirtirsek, bu sürenin 4 seneye kadar çıkabildiğini öngörürsek… Alacağınız saç için hayırlı olsun demek düşer bize.